Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Amerykański pit bull terrier cena, opis rasy, hodowla

Amerykański pit bull terrier to rasa psa wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Jest to bardzo niebezpieczny pies. Posiada ogromną siłę i cechuje się niezwykłym sprytem. Ze względu na jego agresję, hodowla tego psa przez osoby prywatne jest w wielu krajach zabroniona.

pit bull terrier amerykański

Pit bull terrier amerykański – źródło obrazka Allbigdogbreeds.com

Z pewnością nie nadaje się do zabawy z małymi dziećmi. Jest bardzo muskularny, posiada lśniącą, sztywną  i gładka sierść, kolor sierści może być bardzo różny. Psy tej rasy charakteryzują się ogromną siłą i walecznością. SA niezwykle wytrzymałe na zadawany ból. Posiadają wrodzona agresję, skierowaną przeciwko innym zwierzętom a nie ludziom, mogą jednak być bardzo niebezpieczne dla człowieka. Potrzebują stałej kontroli właściciela.Bardzo często są wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych w walkach psów, co jeszcze potęguje ich agresję. W Polsce amerykański pit bull terrier widnieje na wykazie ras psów uznawanych za psy agresywne. Nie brakuje jednak w naszym kraju zwolenników tej rasy, jest stosunkowo wiele osób, które uważają, ze jest to spokojny, wierny pies, prawdziwy przyjaciel swojego pana.

amerykański pit bull terrier

Amerykański pit bull terrier – źródło obrazka Wikipedia.org

Amerykański pit bull terrier opis rasy

Informacje a temat amerykański pit bull terrier opis rasy, wyglądu, charakteru można znaleźć bez problemu. To dość popularny pies, choć z drugiej strony raczej niechętnie hodowany z uwagi na jego trudny charakter.

Amerykański pit bull terrier cena

Wystukując na klawiaturze słowa amerykański pit bull terrier cena można dowiedzieć się, ile kosztuje ta rasa. Nie jest droga. Pies ten kosztuje od 1500 do 2000 zł. Ofert jest całkiem sporo, więc nie powinno być problemu z kupnem.Amerykański pit bull terrier hodowla

Wydaje się, że pies amerykański pit bull terrier jest trudny w hodowli i faktycznie tak jest. To silne, waleczne i odporne na ból zwierzę. Mogą być z nim same problemy. Warto dowiedzieć się więcej, wpisując do wyszukiwarki słowa amerykański pit bull terrier hodowla.

amerykański pit bull terrier opis rasy

Amerykański pit bull terrier opis rasy – źródło obrazka Wikipedia.org

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z amerykański pit bull terrier cena, amerykański pit bull terrier hodowla, amerykański pit bull terrier opis rasy, amerykański pit bull terrier, pit bull terrier amerykański. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme