Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Bedlington terrier szczeniaki, hodowla, sprzedam

Jest to rasa zaklasyfikowana do grupy terierów. Według tej klasyfikacji cały czas podlega próbom pracy. Pierwotnie był traktowany jako pies myśliwski. Rasa powstała w Anglii w dziewiętnastym wieku.

bedlington terrier

Bedlington terrier źródło obrazka Bedlington-mushanga.wix.com

Jest to mieszanka takich ras, jak: bullterierów, dandie dinmont terierów, szorstkowłosych terierów, a także innych ras. Psy te osiągają maksymalnie 41 centymetrów wysokości, zaś ich masa nie przekracza 10 kilogramów. Jego budowa jest wiotka i delikatna, nogi proporcjonalnie do całego ciała, wysokie i smukłe. Jego sierść wymaga systematycznej pielęgnacji i profesjonalnych zabiegów.Kolor maści jest najczęściej niebiesko-popielaty, niebieski podpalony, wątrobiany lub piaskowy. Obecnie jest traktowany jako pies rodzinny i domowy, przywiązuje się do domowników i właściciela, wobec którego jest niezwykle lojalny. Jest mało tolerancyjny wobec innych psów. Wykazuje się żywiołowością i odwagą, potrzebuje dużo ruchu. Jest to rasa, która w Polsce jest niezwykle rzadko spotykana. Potrzebuje doświadczonego i cierpliwego hodowcy z pasją.

terrier bedlington

Terrier bedlington – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bedlington terrier szczeniaki

Psy bedlington terrier szczeniaki to moim zdaniem najfajniejsze zwierzęta. Bardzo fajnie wyglądają i do tego są mądre, czułe, łagodne dla domowników. Ogólnie polecam tą rasę. Sam mam jednego i zastanawiam się nad zakupem drugiego szczeniaka.

Bedlington terrier sprzedam

Mam psa bedlington terrier i chce go sprzedać. Zamieściłem już ogłoszenie pt. bedlington terrier sprzedam i mam nadzieję, że niedługo ktoś się zgłosi. Tymczasem dodam, że rasa jest całkiem ciekawa. Pies ma nietypowy wygląd.Bedlington terrier hodowla

Artykuły publikowane pod tytułem bedlington terrier hodowla wskazują na to, że pies jest łatwy do wychowania i nie sprawia problemów. Zastanawiam się tylko jak to jest z jego pielęgnacją, no bo z tego co widać na zdjęciach, wygląda dość oryginalnie.

bedlington terrier

Bedlington terrier – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z bedlington terrier szczeniaki, bedlington terrier sprzedam, bedlington terrier hodowla, bedlington terrier, terrier bedlington, bedlington terrier, terrier bedlington. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme