Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Broholmer cena, hodowla, sprzedam, szczeniaki

Broholmer to pies należący do molosów w typie dogowatym. Dlatego inne określenia tej rasy to dog duński oraz mastif duński. Psy te kiedyś używane były do polowania na dziki, aktualnie świetnie sprawdzają się jako psy stróżujące i obronne.

Broholmer

Broholmer – źródło obrazka Wikipedia.org

Pies ten jest dość ruchliwy i potrzebuje odpowiedniej dawki aktywności. Jest cierpliwy w stosunku do dzieci i akceptuje inne zwierzęta w domu. Nadaje się dla początkujących właścicieli, gdyż szybko się uczy i spokojnie możemy zabrać go na szkolenie. Psy tej rasy są duże osiągające nawet 70 cm i 70 kg wagi.Nazwa rasy pochodzi od zamku Broholm na wyspie Fionia, gdzie zapoczątkowano hodowle tych psów. Przodkiem Broholmerów mogły być psy w typie molosów, przywiezione z Brytanii do Danii przez wikingów. Nie wiadomo do końca czy psy tej rasy spokrewnione są z dogiem niemieckim. Wzorzec rasy powstał w 1886 roku, ale rasa ta została uznana za wymarłą po wojnie. Od lat ’70 XX wieku próbuje się odtworzyć psy tej rasy, a w 1982 roku został zatwierdzony wzorzec rasy.

Broholmer hodowla

Wydaje się, że broholmer hodowla i opieka jakiej potrzebuje to nic skomplikowanego. Rasa jest podatna na szkolenia. Co więcej, nadaje się dla początkujących hodowców, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w hodowli psów.

broholmer cena

Pies broholmer – zdjęcie ze strony Opsach.pl

Broholmer szczeniaki

Niejednokrotnie zastanawiałam się, czy pies broholmer szczeniaki mogą sprawiać kłopot. Zastanawiałam się pomiędzy tą i jeszcze inną rasą. Teraz jednak doszłam do wniosku, że chyba wszystkie szczeniaki są takie same. Trzeba zadbać o ich dobre wychowanie.

Broholmer sprzedam

Widząc ogłoszenie pt. broholmer sprzedam pomyślałam, że może kupie sobie tego czworonoga. Teraz jak czytam o tym psie jestem jeszcze bardziej przekonana do danej rasy. Wydaje się, że nie powinien sprawiać kłopotów w hodowli.Broholmer cena

Szukałem ceny psa broholmer wpisując do wyszukiwarki broholmer cena i to był błąd. Wystarczyło tu się pojawić, by poznać konkretną cenę tej rasy. Jak dla mnie w porządku. Jestem w stanie tyle zapłacić.

broholmer hodowla

Psy Broholmer – zdjęcie ze strony Opsach.pl

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z broholmer hodowla, broholmer szczeniaki, broholmer sprzedam, broholmer cena. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme