Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Berneński pies pasterski cena, opinie, szczeniak

Rasa ta pochodzi z terenów Szwajcarii, przeciętna długość życia czworonoga wynosi od 10 do 13 lat. Berneńczyki mają bardzo piękną połyskującą sierść. Zaliczają się do rodziny psów długowłosych.

Berneński pies pasterski

Berneński pies pasterski – źródło obrazka Pixabay.com

Wymagają częstego szczotkowania, a co za tym idzie pielęgnacji i czułości. Umaszczenie podstawowe owczarka to kruczoczarna sierść z ciemnym brązowo-czerwonym podpalaniem na policzkach, nad oczami, na kończynach i na klatce piersiowej. Posiada również białe znaczenia na głowie, klatce piersiowej, na łapach i czasem końcu ogona.Psy berneńskie mają bardzo umiarkowany temperament, nie są agresywne, ale potrzebują bardzo dużo ruchu, co najmniej 1 godzinę dziennie. Z natury te czworonogi są stróżami ale nadają się także do szkolenia na psy ratownicze (lawinowe, gruzowe), tropiące, towarzyszące, a także sprawdzają się podczas terapii z osobami niepełnosprawnymi. Berneńczyki wymagają ciągłego kontaktu z ludźmi, ponieważ pozostawione same sobie stają się lękliwe i agresywne, również negatywnie wpływa na nie burzliwa atmosfera domowa.

Berneński pies pasterski cena

Wpisując w wyszukiwarce hasło berneński pies pasterski cena nie znalazłam konkretnej ceny, ale jedynie jakieś przybliżone kwoty. Szkoda, bo bardzo jestem zainteresowana kupnem tej rasy. Wiem tylko tyle, że jest bardzo sympatycznym zwierzakiem.

pies berneński

Pies berneński – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Berneński pies pasterski krótkowłosy

Mój berneński pies pasterski krótkowłosy wygląda na bardzo zadbane zwierzę. Dbam o niego jak mogę, chce aby dobrze czuł się ze mną i w moim domu. Lubię zwierzęta, a tę rasę w szczególności. W ogóle ją wszystkim polecam.

Hodowla berneński pies pasterski

Kiedyś wpisując do wyszukiwarki słowa hodowla berneński pies pasterski niewiele informacji się wyświetlało. Dziś jest ich zdecydowanie więcej. Widzę, że rasa staje się coraz popularniejsza i łatwiej jest też kupić tego psa.Berneński pies pasterski opinie

Niejednoczenie czytałam o psie berneński pies pasterski opinie i takie tam informacje na temat rasy. Nie wiedziałam jednak, że pies ten może mieć taki charakter. Przekonałam się o tym dopiero teraz, kiedy sama wychowuje psa berneńskiego.

Berneński pies pasterski szczeniak

Od jakiegoś czasu zastanawiam się co będzie lepsze berneński pies pasterski szczeniak czy może jednak dorosły pies. Chce kupić tą rasę bo mi się podoba, ale nie wiem czy będzie dużo pracy przy wychowywaniu małego szczeniaka.

pies berneński pasterski

Pies berneński pasterski – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z berneński pies pasterski cena, berneński pies pasterski szczeniaki oddam za darmo, berneński pies pasterski krótkowłosy, hodowla berneński pies pasterski, berneński pies pasterski opinie, berneński pies pasterski szczeniak, berneński pies pasterski, pies berneński, pies berneński pasterski, berneński pasterski. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

1 Comment

Add a Comment
  1. Uznałem, że berneński pies pasterski szczeniaki oddam za darmo bo nie ma sensu się na nich wzbogacać. Psy są zadbane, dobrze wychowywane od samego początku. Jednak wiadomo, będzie trzeba jeszcze poświęcić im trochę czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme