Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Beagle harrier cena, opis rasy, charakter, poradnik

Beagle harrier jest zaklasyfikowana do rasy psów gończych. Podobny do typowego, normalnego beagla. Rasą ta powstała na skutek krzyżówki Beagle z Harrierem oraz z niewielkim udziałem poitevina w dziewiętnastym wieku.

beagle harrier

Beagle harrier – źródło obrazka Pinterest.com

Dorosły przedstawiciel tej rasy osiąga od 45 do 50 centymetrów wzrostu, a jego masą waha się w granicach 19- 21 kilogramów. Ich budowa jest masywna i krępa, posiadają stosunkowo dużą głowę (w porównaniu z całym ciałem). Psy te mają maści trójkolorowe, najczęściej są to kolory: rudo- czarne-białe.Okazują się wspaniałymi psami rodzinnymi, domowymi, ze względu ma swoje przyjazne usposobienie. Są lojalne, zrównoważone, posłuszne. Maja świetne relacje z dziećmi, lubią się bawić z maluchami. Tolerują także inne pupile domowe w domu. Aby pies beagle harrier był zdrowy i utrzymywał odpowiedni poziom formy, trzeba mu zapewnić odpowiednią dozę ruchu na świeżym powietrzu. Jako psy gończe, lubią mieć kontakt z przyrodą. W Polsce są jeszcze mało spotykane, najczęściej występują w rodzinnej Francji.

beagle harrier cena

Beagle harrier cena – źródło obrazka Wikipedia.org

Beagle harrier cena

Wystarczy zajrzeć do jakiegoś serwisu o psach, aby od razu trafić na słowa beagle harrier cena. Wielu ludzi chce sprzedać tego psa. Dziś można go kupić w cenie poniżej 1000 zł, mając tu na myśli szczeniaka.Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z beagle harrier cena, beagle harrier. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme