Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Amerykański spaniel dowodny – porady, sprzedam

Amerykański spaniel dowodny to rasa psa wywodząca się podobnie jak amerykański pit bull terier ze Stanów Zjednoczonych. Amerykański spaniel dowodny należy do grupy  psów aportujących i do psów wodnych.

amerykański spaniel wodny

Amerykański spaniel wodny – źródło obrazka Psy-pies.com

Jest przystosowany do polowań w lesie i w wodzie. W Polsce te psy pojawiają się niezwykle rzadko, głownie występują na terenach Ameryki Północnej oraz w krajach sąsiedzkich. Jest to niezwykle rodzinny pies, w zupełności akceptuje małe dzieci, nadaje się z pewności do zabawy z małymi dziećmi, jest prze nie po prostu uwielbiany. Pies tej rasy nie wykazuje żadnej agresji. Jego sierść jest koloru czekoladowego, posiada długi włos.Posiadanie takie psa wymaga od właściciela ciągłe zapewnianie mu różnych atrakcji przede wszystkim ruchowych. Pies ten uwielbia być w ciągłym ruchu, uwielbia skakać, aportować, biegać, pływać, polować na wyznaczony cel. Dlatego tez nadaje się z pewnością jedynie do aktywnego właściciela. Amerykański spaniel dowodny cechuje się wielkim zapałem i oddaniem człowiekowi, może być prawdziwym i oddanym i wiernym przyjacielem człowieka.

amerykański spaniel dowodny

Amerykański spaniel dowodny – źródło obrazka Opsach.pl

Spaniel amerykański sprzedam

Treść ogłoszenia typu spaniel amerykański sprzedam to jednak zbyt mało, aby zachęcić do zakupu tego zwierzaka. Warto opisać go nieco dokładniej, podając informacje o tym, jakim jest psem, jak się zachowuje, co lubi, co je, jak wygląda jego dzień.Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z spaniel amerykański sprzedam, spaniel amerykański, amerykański spaniel dowodny, amerykański spaniel wodny. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme