Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies akita amerykańska, japońska, cena, porady

Akita to rasa psa typowo myśliwska. Pierwotnie psy te były przeznaczone do polowania na bardzo grubą zwierzynę  a także do ciągnięcia wielkich i ciężkich towarów. Akita to rasa wywodząca się z dalekiej Japonii.

pies akita

Pies akita – źródło obrazka Wikipedia.org

Psy tej rasy żyły już w Japonii 5000 lat temu i towarzyszyły w codziennym życiu samurajom. Są to typowe psy myśliwskie, są niezwykle zawzięte , bardzo często  bywają nieobliczalne, Są doskonałymi myśliwymi, bywają bardzo nieufne wobec obcych ludzi oraz wobec innych zwierząt. Potrzebują stałej kontroli swojego właściciela,  wymagają od niego ciągłej uwagi.Wymagają ciągłego, konsekwentnego ale jednocześnie łagodnego prowadzenia od swojego właściciela. Nie nadają się z pewnością do jakiejkolwiek zabawy z małymi dziećmi, źle wychowane potrafią być dla ludzi bardzo niebezpieczne i nieprzewidywalne. W odpowiedzi na zaczepki może ugryźć człowieka. Nie lubi zamkniętych pomieszczeń, uwielbia przebywać na otwartym terenie. Jego sierść jest koloru szarego, albo białego z czarnymi kocówkami włosia.

akita inu

Akita inu – źródło obrazka Pixabay.com

Akita inu cena

Hasło akita inu cena czy akita cena wpisane do wyszukiwarki ujawni cenę tej rasy. Niejednokrotnie wpisywane uświadomiło wielu osobom, że pies ten nie jest drogi. Kosztuje około 2000-3000 zł. Pod słowami akita pies cena lub akita japońska cena dziś można poznać najważniejsze informacje.

Akita amerykańska hodowla

Z artykułów prasowych pod tytułem akita amerykańska hodowla można wyczytać, że psy tej rasy są coraz chętniej hodowane w Polsce. Są z natury czujne oraz ciche. Wymagają doświadczonego opiekuna. Czasem są agresywne wobec innych psów.Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z akita inu cena, akita cena, akita hodowla, akita pies cena, akita japońska cena, akita amerykańska hodowla, akita inu, pies akita, akita pies, akita amerykańska. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme