Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Akbash dog cena, charakter, opinie, porady

Akbash dog to pies pochodzenia tureckiego, W Polsce uznawany jako bardzo agresywny. Z pewnością nie nadaje się do zabawy z dziećmi, ponieważ potrafi być bardzo nieobliczalny i groźny.

akbash dog

Akbash dog – źródło obrazka Wikipedia.org

Jest psem bardzo rzadko spotykanym w naszym kraju, częściej możemy się spotkać z tym psem w krajach byłego Związku Radzieckiego bądź w jego ojczystym kraju czyli Turcji.   Akbash dog jest dużym psem, posiada, białą, biało-kremową sierść. Pies ten posiada długi prosty lub lekko falowany, sierść krótkowłosa jest bardzo rzadko spotykana. Są to psy bardzo niezależne i niezwykle trudno je wychować.Potrzebują stałej kontroli właściciela, bez niej staja się nieobliczalne i bardzo niebezpieczne dla ludzi i innych zwierząt. Pies ten potrzebuje ciągłej aktywności fizycznej. Powinien też być czesany co najmniej 3 razy w tygodniu ze względu na swoją bardzo gęstą sierść, którą łatwo gubi. Akbash jest psem odpornym na niekorzystne i trudne warunki atmosferyczne, ma bardzo niewielkie wymagania bytowe. Nie jest to rasa zbyt chorowita.

Akbash dog cena

Osoby mocno zainteresowane ceną psa akbash dog powinny posłużyć się słowami akbash dog cena w wyszukiwarce internetowej, aby znaleźć konkretne informacje. Cena jest często czynnikiem zmiennym. Wówczas na ekranie ukażą się informacje co do ceny, a także miejsca sprzedaży psa tej rasy.

akbash dog cena

Akbash dog cena – źródło obrazka Allbigdogbreeds.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z akbash dog cena, akbash dog. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme