Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Chart rosyjski borzoj cena, hodowla, szczenięta

Przodkami Borzoja czyli Charta Rosyjskiego były sprowadzone przez tatarów psy. Pierwsze hodowle tej rasy datuje się na XIV lub XV wiek. Charta Rosyjskiego zaliczamy do sekcji chartów długowłosych.

Chart Rosyjski Borzoj

Chart Rosyjski Borzoj – źródło obrazka Wikipedia.org

Wykorzystywany przez rosyjską arystokrację do polowań na wilki, jelenie, lisy i zające. Obecnie wykorzystuje się psy tej rasy jako psy do towarzystwa. Jego kanciasta sylwetka przybiera łagodniejszych kształtów, dzięki długiemu i falującemu włosiu. Chart Rosyjski to duży pies, który może osiągać nawet 70 cm w kłębie i ważyć przy tym tylko 30 kg. Borzoj uznawany jest za jedną z najwyższych ras psów.Umaszczenie Charta Rosyjskiego może być białe, złote, szare, czerwone, czarne, może być także pręgowane, jednolite, lub łaciate. Nie dopuszcza się jedynie umaszczenia czekoladowego bądź niebieskiego. Charty Rosyjskie są nieufne wobec obcych. Spokojnie mogą wychowywać się z dziećmi gdyż cechuje je spokój i akceptują dzieci w swoim otoczeniu. Wobec właścicieli są posłuszne i czułe. Jest to popularna rasa w Polsce.

Chart rosyjski hodowla

Moim zdaniem chart rosyjski jest dziwaczny. Dziwnie wygląda i nie wydaje się popularną rasą. Czytałam wiele artykułów pod tytułem chart rosyjski hodowla, ale jakoś nie przekonały mnie do tego psa. To duże zwierzę, nawet nie miałabym gdzie go trzymać.

chart borzoj

Chart borzoj – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Chart rosyjski borzoj cena

Wystukując na klawiaturze słowa chart rosyjski borzoj cena postanowiłam sprawdzić ile kosztuje. I co? Szok! Nawet 3000 zł i więcej. Dla mnie to zdecydowanie za drogo. Niektóre były do oddania za darmo, ale szczerze mówiąc wątpię w to.

Chart rosyjski sprzedam

Zamieściłam ogłoszenie chart rosyjski sprzedam i czekam na nowego właściciela dla mojego czworonoga. Na razie było kilka osób go zobaczyć, ale nie przekonali się do niego. Mnie się podoba, jest zadbany, mądry, tylko przeprowadzam się do bloku i nie mogę go ze sobą zabrać.Chart rosyjski szczenięta

Pies rasy chart rosyjski jest dość duży. Zastanawiam się, czy chart rosyjski szczenięta też są duże. Szczeniaki zwykle bywają malutkie, ale biorąc pod uwagę tę rasę trudno mi powiedzieć jak to jest. Muszę się tego dowiedzieć.

pies borzoj

Pies borzoj – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z chart borzoj, borzoj pies, pies borzoj, borzoj cena, chart rosyjski hodowla, chart rosyjski borzoj cena, chart rosyjski sprzedam, chart rosyjski szczenięta, chart rosyjski borzoj hodowla. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

1 Comment

Add a Comment
  1. Mogłoby się wydawać, że chart rosyjski borzoj hodowla to pies, który sprawia kłopoty bo jest jednak dużym czworonogiem. Okazuje się jednak, że to miłe, spokojne zwierzę, które nie jest też zbyt hałaśliwe i dobrze znosi towarzystwo gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme