Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies bokser charakter, rasa psa, szczeniaki

Bokser jest psem bardzo towarzyskim, rodzinnym i oddanym. Uwielbia się bawić z dziećmi, jest w stosunku do nich bardzo delikatny i cierpliwy. Ten pies nie znosi samotności, pozostawiając go samego w mieszkaniu możemy się nabawić wielu szkód, ponieważ z tęsknoty gryzie on różne przedmioty i przeraźliwie wyje.

pies bokser

Pies bokser – źródło obrazka Wikipedia.org

Bokser ma bardzo żywiołową naturę, jest wesoły i bardzo chętnie się bawi. Rasa pochodzi z Niemiec. Zalicza się do grupy psów obronnych. Jest wykorzystywana w dogoterapii, ratownictwie i policji. Boksery mają tzw. przodozgryz, czyli dolne siekacze wystają przed górne. Ich uszy są kopiowane lub wiszące i szeroko rozstawione. Ogon jest zazwyczaj kopiowany, wysoko osadzony.Sierść psów tej rasy jest króciutka, twarda, ale lśniąca. Umaszczenie jest najczęściej żółte w różnych odcieniach, chociaż istnieją też osobniki czarne. Wysokość przedstawicieli tej rasy sięga około 60cm natomiast waga waha się w granicach 30kg. Średnia długość życia bokserów to 11 lat. Źle znoszą skrajne wysokie i niskie temperatury ze względu na budowę kufy.

Bokser szczeniaki

Ciekawa jestem, czy psy bokser szczeniaki robią zamęt w domu i rozrabiają. Chciałabym kupić tę rasę, bo bardzo mi się podoba, ale jeszcze za bardzo nic o niej nie wiem. Wydaje mi się jednak, że byłoby warto zainwestować w tego psa.

bokser pies

Bokser pies – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bokser sprzedam

Kiedy zobaczyłem tytuł bokser sprzedam pomyślałem, że to bez sensu. Nie będę kupował psa tej właśnie rasy, bo to zbyt agresywne zwierzę. Wystarczy przecież na nie spojrzeć. Nie spodziewałem się, że jest tak łagodny, życzliwy i pozytywny pod wieloma względami.

Bokser charakter

Kiedyś wpisując do wyszukiwarki internetowej słowa bokser charakter dowiedziałem się, że pies ten jest bardzo żywiołowy. Myślałem, że kiedy mój dorośnie, w ogóle nad nim nie zapanuję. Myliłem się. Dobrze go wychowałem, jest posłuszny i nie sprawia kłopotu.Bokser rasa psa

Moim zdaniem bokser rasa psa jest w porządku. Pies ten tylko tak groźnie wygląda. W rzeczywistości jest całkiem łagodny. Znam tę rasę z widzenia, czasem mam większą styczność, bo znajomy ma takiego psa. Uważam, że jest godny polecenia. Trzeba go tylko wychować.

rasa psa bokser

Rasa psa bokser – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z bokser szczeniaki, bokser sprzedam, bokser charakter, bokser rasa psa, bokser rasa, rasa psa bokser, pies bokser, bokser pies. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme