Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies bichon frise cena, charakter, opis rasy, oddam

Bichon kędzierzawy jest pieskiem niewielkich rozmiarów. Jego maksymalna wysokość to 30cm, a waga jest także nieznaczna, 5-6kg. Rasa ta jest pochodzenia francusko-belgijskiego. W XI w. we Francji Bichon Frise cieszył się wielkim uznaniem wśród arystokracji, gdzie był traktowany jako piesek kanapowy.

Pies bichon frise

Pies bichon frise – źródło obrazka Pets4homes.co.uk

Wg fci zalicza się do grupy psów ozdobnych i do towarzystwa, co można wywnioskować z wyglądu czworonoga-jego biała na końcach spiralnie skręcana sierść daje zjawiskowy efekt. Bichon wymaga częstego czesania sierści (raz dziennie) jak i jej systematycznego przycinania, aby nadać jej formę, kształt.Zaleca się także co najmniej jedną kąpiel psa w miesiącu. Czworonóg jest bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi i dzieci, żwawo biega i się bawi, lubi aportować. Piesek mimo swoich małych rozmiarów jest bardzo mądrym zwierzęciem, potrafi przekazać opiekunom czego w danej chwile chce, potrzebuje, również dobrze rozumie kierowane do niego polecenia. Ze względu na figlarny charakter Bichona, nie należy go pozostawiać samego przez dłuższy czas.

Bichon frise charakter

Wydawało mi się, że bichon frise charakter ma raczej trudny, a tymczasem dowiaduję się, że jest radosny, łagodny, wesoły, bardzo czuły i do tego jeszcze wrażliwy. Fakt jest zadziorny, ale to nie taki duży problem. Tak mi się wydaje.

bichon pies

Bichon pies – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bichon frise opis rasy

Dziś bichon frise opis rasy – zachowanie, sposób pielęgnacji, potrzeby, a także inne informacje można znaleźć w internecie i to bez najmniejszego problemu. Rasa staje się coraz popularniejsza. Ja osobiście lubię te psy, są ciekawe.

Bichon frise oddam

Mam psa bichon frise oddam go ponieważ wyjeżdżam. Cały czas szukam nowego właściciela, takiego który dobrze się nim zajmie. Jednak nie jest łatwo. Chyba dziś wszyscy wolą szczeniaki, zamiast odchowanego psa.Bichon frise hodowla

Jestem przekonana o tym, że pies bichon frise hodowla i w ogóle pielęgnacja to nic skomplikowanego. Dochodzę do tego wniosku już po samym wyglądzie. Wygląda na przemiłego psa i takiego, który nie sprawia kłopotów.

Bichon frise cena

Niejednokrotnie wpisywałam do wyszukiwarki słowa bichon frise cena z nadzieją, że w końcu dowiem się ile kosztuje. Są różne ceny i nie mam pojęcia co na to wpływa. Czyżby chodzi tu o charakter, wiek? Sama nie wiem.

pies bichon

Pies bichon – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z bichon frise charakter, bichon frise opis rasy, bichon frise oddam, bichon frise hodowla, bichon frise cena, bichon frise opis, bichon frise, pies bichon, bichon pies, pies bichon frise. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

1 Comment

Add a Comment
  1. Kiedy posługując się hasłem bichon frise opis dotarłam do szczegółów na temat tej rasy, trochę się zdziwiłam, że psy te są takie fajne. Teraz zastanawiam się nad zakupem jednego z nich. Tylko nie wiem czy dorosłego czy szczeniaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme