Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies bernardyn opis rasy, charakter, mały, waga

Bernardyny są bardzo opiekuńczymi i przyjacielskimi psami. Posiadają bardzo plastyczną naturę. Łatwo je wychować i przystosować do reguł obowiązujących w domu. Wysławiają się ratowaniem ludzi w górach, co już od dzieciństwa każdy z nas zna z bajek czy filmów.

bernardyn pies

Bernardyn pies – źródło obrazka Zielonyogrodek.pl

Miłość, czas i oddanie, które włożymy w opiekę nad tym zwierzęciem zwróci się nam z nawiązką. Rasa pochodzi ze Szwajcarii, cechuje ją ogromna siła a za razem łagodność, co powoduje kontrast-duży, a łagodny pies.Bernardyn potrzebuje dużej przestrzeni, na której może swobodnie biegać i się bawić. Po zabawie nasza pociecha ma nie lada apetyt (lubi różne przysmaki), ale z tym należy uważać, aby ją nie przekarmić, ponieważ prowadzi to do nadwagi i poważnych chorób. Bernardyny są traktowane przez właścicieli jako członkowie rodziny, ze względu na ich zrównoważoną osobowość, poprzez co nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Są bardzo cierpliwe i odporne na dziecięce harce. Gdy miarka dokuczania się skończy, pies po prostu wstaje i idzie w inne miejsce nie demonstrując agresywnych zachowań.

Bernardyn waga

Interesuje mnie bernardyn waga i to jak się zachowuje. Słyszałem, że psy tej rasy łagodne i wierne, a do tego bardzo przyjacielskie. Nie mam w sumie pewności, że tak jest, bo to były wątpliwe informacje. Muszę chyba poszukać tej rasy w książkach.

pies bernardyn

Pies bernardyn – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bernardyn czarny

Moim zdaniem bernardyn czarny bardzo dobrze się prezentuje. To rasa, która może się podobać zarówno wizualnie, jak i z charakteru. Sama mam tego psa i jestem z niego zadowolona. Jest bardzo mądry. Sama go wychowałam od szczeniaka.

Mały bernardyn

Kiedyś wydawało mi się, że mały bernardyn to same problemy, bo chce się bawić, wszędzie sika i tak dalej. Dziś jestem innego zdania. Pies jest bardzo fajny, sympatyczny, łagodny. Dobrze wychowany praktycznie w ogóle nie sprawia problemów.Bernardyn za darmo

Trafił mi się bernardyn za darmo i teraz mam mały problem, ponieważ nie wiem jak zająć się wychowaniem go. Chce, by był posłuszny i przede wszystkim bym nie musiała za bardzo po nim sprzątać. Może oddam go gdzieś do jakiejś szkoły.

Bernardyn charakter

Mój bernardyn charakter ma całkiem pozytywny, taki bym powiedziała standardowy. Jest łagodny, przyjazny, nie sprawia problemów. Świetnie wygląda bo jest taki duży i ma przyjemną sierść. Nie wiem czy wszystkie są takie. Uważam, że mój jest wyjątkowy.

mały bernardyn

Mały bernardyn – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bernardyn opis rasy

Jeżeli wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa bernardyn opis rasy to na pewno wyświetli nam się dużo stron o tej tematyce. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że pies tej rasy jest aż tak popularny. Wielu ludzi też chce go sprzedać.

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z bernardyn waga, bernardyn czarny, mały bernardyn, bernardyn za darmo, bernardyn charakter, bernardyn opis rasy, pies bernardyn, bernardyn pies. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme