Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies Bandog cena, opis rasy, hodowla, poradnik

Rasa bandog jest bardzo specyficzna. Jest to krzyżówka dwóch różnych ras, które można modyfikować. Od tej modyfikacji zależy, jaki pies będzie. Pies waży około 45 do 63 kilogramów, a mierzy  w granicach 63 do 75 centymetrów.

pies bandog

Pies Bandog – źródło obrazka Pintattoos.com

Ich budowa jest bardzo muskularna, mają krótką kufę. , maści są podobne do obecnych u pittbuli.  Jednak poszczególne osobniki mogą od siebie odbiegać wyglądem i temperamentem, zachowaniem ze względu na brak utrwalonego genotypu (jest to mieszanka psów).Według wzorca Swinforda to bardzo inteligentny, silny psychicznie pies. Według niektórych, jest dużo bardziej stabliny emocjonalnie niż inne psy z grupy obronnych. Potrzebuje właściciela odpowiedzialnego, o silnej osobowości. Jest wiernym przyjacielem człowieka, doskonałym stróżem i obrońcą. Samym wyglądem, atletyczną budową wzbudza respekt. Co warto dodać, psy tej rasy okazują się… niezwykłymi pieszczochami, oczkującymi dużego zainteresowania ze strony właściciela. Tak wychowywany i dopatrzony pies na pewno okaże się przyjacielem i sprzymierzeńcem człowieka.

Bandog hodowla

Hasło bandog hodowla coraz częściej są wpisywane do wyszukiwarki z ciekawości, gdyż pies ten wygląda na groźne zwierzę. Tak naprawdę jest pewny siebie, energiczny, zrównoważony, spokojny i godny zaufania. Co za tym idzie, nie sprawia problemów w hodowli.

bandog pies

Bandog pies – źródło obrazka Flickr.com

Bandog cena

Niektórzy posługując się słowami bandog cena chcą dowiedzieć się, ile kosztuje ta rasa, ale jak się okazuje, pies nie należy do zbyt popularnych. Zdarzają się ceny 2000 zł, ale i niektórzy chcą go oddać za darmo.

Bandog sprzedam

Same słowa bandog sprzedam nie wystarczą, jeżeli ktoś chce sprzedać tego psa. Musi napisać o nim coś więcej, jak się zachowuje, co je, czy jest pod opieką weterynarza, a także wszystko to, co nowy właściciel powinien o nim wiedzieć.Bandog szczeniaki

Pies rasy bandog szczeniaki i dorosłe osobniki to zwierzę, które nie powinno nikogo zniechęcać do hodowli. To przede wszystkim spokojna rasa, ale i zarazem energiczna. Pies groźnie wygląda, ale w rzeczywistości jest łagodny.

Bandog opis rasy

W internecie bandog opis rasy może być bardzo szczegółowy i zarazem obszerny. Jednak nie trzeba za wiele szukać by dowiedzieć się, że pies ten jest energiczny, zrównoważony i zarazem spokojny. Po prostu da się lubić.

bandog opis rasy

Bandog opis rasy – źródło obrazka Wikipedia.org

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z bandog hodowla, bandog cena, bandog sprzedam, bandog szczeniaki, bandog opis rasy, bandog pies, pies bandog. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme