Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies Appenzeller cena, opinie, szczeniaki, hodowla

Appenzeller to rasa psa wywodząca się ze Szwajcarii. To z pewnością najsławniejszy po berneńczyku szwajcarski pies pasterski. To bardzo rzadka rasa psów, powstała z pomieszania psów wiejskich z psami najeźdźców i wędrowców przemierzających tereny Szwajcarii.

pies appenzeller

Pies Appenzeller – źródło obrazka Keyword-suggestions.com

To pies niezwykle wszechstronny, cechuje go siła i ogromny spryt. Jest prawdziwym przyjacielem człowieka, uwielbia towarzystwo zarówno dzieci jak i dorosłych. Jest wierny swojemu właścicielowi, uwielbia być jego przewodnikiem. Kocha ruch i bieganie na wolnej przestrzeni.Appenzeller stale pilnuje swojego przewodnika, dlatego właściciel nie powinien go zostawiać samego na cały dzień. Ten pies jest stworzony do towarzystwa a nie do samotnie spędzanych dni. Jego sierść posiada biało brązowe znaczenia, średniej długości włos i wagę około 30 kilogramów. Jest niezwykle łagodny w stosunku do innych zwierząt domowych a przy tym bardzo wierny. Jest nieco nieufny wobec obcych ludzi, jednak bardzo szybko się przyzwyczaja do  otoczenia. Bardzo chętnie uczy się i jest chętny do nauki.

Appenzeller hodowla

Niektórym wydaje się, że hodowla appenzeller jest trudna i nie warto hodować tego psa. Okazuje się, że niekoniecznie. Pies jest ruchliwy, bardzo aktywny i pewny siebie, ale też towarzyski i wesoły. Słowa hodowla appenzeller wpisane do wyszukiwarki rozwieją wątpliwości.

appenzeller pies

Appenzeller pies – źródło obrazka Wikipedia.org

Appenzeller szczeniaki

Każdy, kto decyduje się na hodowlę rasy appenzeller powinien kupić szczeniaki, bo jednak lepiej wychować je od samego początku, niż starać się zmienić zasady dorosłemu psu. Jeżeli wpiszemy do wyszukiwarki słowa appenzeller szczeniaki, znajdziemy niejedno ogłoszenie.

Appenzeller cena

Słowa appenzeller cena to hasło często wpisywane do wyszukiwarki internetowej z nadzieją na znalezienie konkretnej ceny tej rasy. Okazuje się, że ceny są różne, bo różne są psy. Szczeniaki z rodowodem kosztują nawet około 3500 zł.Appenzeller opinie

Pies appenzeller opinie ma całkiem pozytywne, choć często mówi się, że jest zbyt pewny siebie. Mimo to przyciąga uwagę tym, że jest towarzyski i współpracuje z człowiekiem. Z tego powodu podoba się wielu osobom i jest chętnie hodowany.

appenzeller opinie

Appenzeller opinie – źródło obrazka Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z appenzeller cena, appenzeller hodowla, appenzeller szczeniaki, appenzeller sprzedam, hodowla appenzeller, appenzeller opinie, pies appenzeller, appenzeller pies. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme