Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Pies buldog angielski cena, opinie, charakter

Znany wszystkim miłośnikom serialu „Gliniarz i Prokurator”, pies prokuratora McCabe’a jest Buldogiem Angielskim. Psy tej rasy są krępe, posiadające dużą głowę w stosunku do reszty ciała, są także niskie osiągają maksymalnie 40 cm i ważą około 25 kg.

angielski buldog

Angielski buldog – źródło obrazka Buldogi.info

Buldogi Angielskie to bardzo stara rasa wywodząca się od buldogów, a te natomiast wyodrębniły się od mastifów około 1100 lat temu. Sama rasa Buldogów Angielskich powstała w XVIII wieku, oczywiście w Anglii. Choć obecny wygląd zawdzięcza XIX wiecznym zmianom jakie zaszły we wzorcu rasy. Jego umaszczenie może być złote, pręgowane, białe, złoto-białe, biało-złote bądź pręgowane z białym.Jest to typowy pies do towarzystwa. Posiada groźny wygląd, choć cechuje się łagodnym usposobieniem. Psy tej rasy są ufne i oddane, a także spokojne. Swoją żywiołowość i wesołość potrafią jednak okazać swoim właścicielom. Ze względu na swoją krótką kufę, mogą wystąpić problemy z oddychaniem. Lekka zadyszka może się przytrafić podczas spaceru w upalne dni.

Buldog angielski cena

Zanim jeszcze zapoznałem się z cenami psa rasy buldog angielski posługując się hasłem buldog angielski cena, myślałem, że jest tani. Zdziwiłem się, ponieważ pies ten kosztuje 2500, 3500, a nawet widziałem cenę 4500 zł.

Pies buldog angielski

Pies buldog angielski – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Buldog angielski sprzedam

Nie wiedziałam, że kiedy zamieszczę ogłoszenie buldog angielski sprzedam będzie tyle zainteresowanych. Wydawało mi się, że rasa nie jest zbyt popularna, a przede wszystkim pożądana. Myliłam się. Szybko znalazłam mu nowy dom.

Buldog angielski opinie

Musze przyznać, że pies buldog angielski opinie ma bardzo pozytywne. Wydawało się, że jest groźnym i niebezpiecznym czworonogiem. Tymczasem rasa jest bardzo popularna i chętnie hodowana w Polsce.Buldog angielski miniaturka

Byłam przekonana o tym, że taki pies jak buldog angielski miniaturka nie istnieje. Ostatnio jednak znalazłam ogłoszenie, które wskazywało na to, że taki pies jest na sprzedanie. Nie spodziewałam się tego naprawdę.

Buldog angielski charakter

Interesował mnie pies buldog angielski charakter, czyli to jak się zachowuje i jaki jest. Teraz wiem, że to dobre zwierzę. Można ze spokojem przyjąć tego psa pod swój dach. Rasa jest wesoły, łagodny, spokojny. Wydaje się naprawdę w porządku.

Psy buldog angielski

Psy buldog angielski – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Hodowla buldog angielski

Zastanawiam się czy hodowla buldog angielski jest w jakiś sposób trudna, bo słyszałam, że choć jest z natury spokojny i łagodny, to może trafić się zbyt nadpobudliwy i nerwowy. Mam jednak nadzieję, że to kwestia wychowania.

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z angielski buldog, pies buldog angielski, psy buldog angielski, buldog angielski cena, buldog angielski sprzedam, buldog angielski opinie, buldog angielski miniaturka, buldog angielski charakter, hodowla buldog angielski. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme