Zwierzęta

PanZwierzak.pl

Airedale Terrier cena, charakter, hodowla

Airedale terier to wielostronny pies myśliwski, lubiący każdy teren. W obu wojnach światowych służyły w armiach: brytyjskiej, amerykańskiej i kanadyjskiej.  Airedale terier jest psem szorstkowłosym z bardzo zróżnicowanym włosem.

airedale terrier

Airedale terrier źródło obrazka petguide.com

Jego sierść wymaga specjalnej pielęgnacji.  Jego sierść jest  dwukolorowa, czarno- czerwono albo szaro – płowa. Airedele terier jest psem bardzo często wystawianym na różnego rodzaju wystawach psów rasowych. Jest również  mało kłopotliwym psem domowym, prawdziwi znawcy tej rasy uważają ze mimo iż jest dużym psem, to sprawia o wiele mniej problemów, niż pieski mniejszych rozmiarów. Potrafi być prawdziwym pupilem swojego właściciela. Dopiero w terenie, na wolnym powietrzu zmienia się nie do poznania.  Jest niezwykle żywiołowy i reaguje na każdy bodziec. Bardzo często zdarza się, że Airedele terrier zapomina w terenie o swoim panu.  Jest z reguły zwykle usposobiony, jednak w przypadku, gdy zostanie zaczepiony potrafi  zaciekle walczyć, w walce jest wykazuje się z pewnością doskonałym sprytem i ogromną siłą.

Airedale terrier cena

Pod hasłem airedale terrier cen można znaleźć nie tylko cenę, ale również dowiedzieć się, gdzie kupić tego psa. Airedale terrier nie jest rasą najtańszą. Kosztuje około 3000 zł. Popularność tej rasy jest duża, więc można go kupić bez problemu.

airedale terrier cena

Airedale terrier cena – źródło obrazka Wikipedia.org

Airedale terrier hodowla

Wszystkie artykuły zatytułowane airedale terrier hodowla mówią o tym samym. Pies jest aktywny, wesoły, inteligentny i kocha wodę. Nie sprawia problemów w hodowli, gdy jest odpowiednio wychowany. Dawniej był psem wykorzystywanym w myślistwie.

Airedale terrier sprzedam

Airedale terrier sprzedam – takie hasła często widuje się w internecie. To popularna rasa. Wielu ludzi chce sprzedać tego psa z wielu powodów. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem to musi wiedzieć, że warto wybrać właśnie tę rasę.

Airedale terrier charakter

Pies rasy airedale terrier charakter ma raczej łagodny i na pewno pozytywny. Dobrze wychowany jest posłuszny. To inteligentne zwierzę, które lubi ruch i pływanie. Jest też wesołym psem. Łatwo uczy się nowych rzeczy.Airedale terrier szczeniaki

Niektórzy zastanawiają się, co kupić – airedale terrier szczeniaki czy dorosłe psy. Otóż szczeniaki można wychować tak, jak się tego oczekuje. Łatwiej jest wówczas nad nimi zapanować. Poza tym łatwiej jest im przyzwyczaić się do nowego miejsca zamieszkania.

Airedale terrier oddam

Słowa airedale terrier oddam od razu wydają się podejrzane, bo kto by chciał oddać psa za darmo. Otóż czasem tak jest, że ktoś wyjeżdża, nie ma pieniędzy na utrzymanie zwierzaka czy jeszcze wiele innych powodów. Chęć oddania nie musi oznaczać czegoś złego.

airedale terrier oddam

Airedale terrier oddam – źródło obrazka Pixabay.com

Artykuł powinien zawierać prawidłowe informacje. Jeżeli znajdziesz jakiś błąd to zgłoś to do Administracji lub napisz komentarz do newsa uwzględniający Twoje wątpliwości. Artykuł powinien zapoznać Ciebie z airedale terrier cena, airedale terrier hodowla, airedale terrier sprzedam, airedale terrier charakter, airedale terrier szczeniaki, airedale terrier oddam, airedale, airedale terrier. Masz psa tej rasy? Wyślij zdjęcie na zoomaniacy@gmail.com w celu dodania do naszej galerii. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zwierzęta © 2014-2017 Frontier Theme